sierran tuplavalot
Valvoja: CRSC Hallitus
-
- Viestit: 231
- Liittynyt: Ti Helmikuu 24. 14:34:26 2004
- Paikkakunta: naarajärvi
- Viesti:
sierran tuplavalot
mistä umpioista saisi tehtyä kätevästi sedan sierran keulille pyöreilläumpioilla olevat valot?tarkoitus ei tosin ole laittaa kuin uloimmat umpiot ja sisempien kohdalle jää vain reiät joihin tulee metalliverkot. umpiot pitäisi olla sellaiset joissa on pitkä ja lyhytvalo samassa umpiossa.kokonsa puolesta e30 bmw:n lamput olisi hyvät mutta ei ole oikeanlaisilla polttimoilla.
irc galleria voicecoil
-
- Viestit: 7975
- Liittynyt: To Tammikuu 22. 21:07:18 2004
- Paikkakunta: Lempäälä
- Viesti:
Re: sierran tuplavalot
saahan noita samankokoisia kun pemarissa eli 5 3/4" H4-umpioita esim.Hellaltakin tarvikkeena,myös semmosia missä on parkkipolttimokin.voicecoil kirjoitti:kokonsa puolesta e30 bmw:n lamput olisi hyvät mutta ei ole oikeanlaisilla polttimoilla.
-
- Viestit: 2565
- Liittynyt: Pe Marraskuu 7. 18:17:16 2003
- Paikkakunta: Kurikka
Re: sierran tuplavalot
Mitähän Xenoneille hyväksytyt maksaisi? Kellään arvioita?Sierra XR kirjoitti:saahan noita samankokoisia kun pemarissa eli 5 3/4" H4-umpioita esim.Hellaltakin tarvikkeena,myös semmosia missä on parkkipolttimokin.
Escort Mk4 "RS2300i"